top of page
תמונת פרופיל טובה.jpg

נעים להכיר
אני ירדן ברזילי

מובילת שיח ומדריכה נשים עצמאיות ומנהלות להצלחה ושגשוג באמצעות מערכות יחסים.

אני מנהלת מכירות ופיתוח עסקי בחברת INNOVESTA, סטארטאפ AI בתחום הפיננסי.

ניהלתי והייתי שותפה להקמה של התוכנית OSHEYA Future Academy מבית אושיה.

אני מלווה גינקוסופית.

מקימת "תוכנית המנטוריות - לליווי בנושאי קריירה".

לשעבר מורה ומחנכת בכפר הירוק.

בעלת תואר ראשון בתנ"ך ובמחשבת ישראל, תואר שני במנהל עסקים (שניהם באונ' תל אביב), תעודת הוראה, הכשרה להוראת חינוך מיני מ"מידע אמין על מין", בוגרת קורס שיווק דיגיטלי של בי"ס למנהלים באונ' תל אביב, בוגרת קורס ניהול קהילות של Community Forward, בעלת הכשרת צוות בארגון מקדמיה, מלווה גינקוסופית - חוכמת האישה השלמה, ובוגרת קורס השקעות ESG של בי"ס למנהלים באונ' תל אביב.

בשנים האחרונות

דיברתי עם מאות (!!) נשים. הקמתי תוכנית מנטורינג לנשים ולימדתי את המיומנות של להיות מנטי. הנחיתי וליוויתי עשרות נשים. למדתי המון על כלכלה, מגדר, פסיכולוגיה, רוח, רפואה, מנהיגות ועוד. יש לי פודקאסט על ספרים עם תמי גור, בלוג שפונה לנשים עצמאיות ופייסבוק פעיל. עבדתי אצל שתי נשים מופלאות שלשתיהן אני אסירת תודה, עבדתי עם נשים מדהימות בפרויקטים ובמקומות העבודה השונים וגם למדתי עם עשרות נשים נוספות ומדהימות גם הן. עסקתי במכירות, שיווק, פיתוח תוכן, בניית מוצרים, ניהול לקוחות ובהיבטים נוספים של ניהול עסק.

 

אנקדוטה קטנה:

אוהבת עבודות יד ומשחקי חשיבה ואפילו הפעלתי חוג משחקי חשיבה לנוער.

אז איך נולדה צֵאנָה?

סל ההכשרות וההתנסויות המגוון שלי הוביל בשנים האחרונות להתעמק בחיבור בין: 

נשים, עולם העבודה והתפתחות אישית.

בשנים האחרונות אני חוקרת באופן עצמאי את החיבור בין עולם העבודה ונשים. לומדת את החוויה של להיות אישה בעולם שאינו מותאם לנשים, לומדת את העולם המקצועי והעסקי של החברה שלנו, שאינו משכיל לשלב בתוכו נשים וחוכמת נשים באופן מיטבי.

צאנה נולדה במקור כפלטפורמת התפתחות אישית ומקצועית עבורי.

אך עם הזמן היא מתרחבת ומקיימת שיח עם נשים נוספות על הממשק האישי שלהן עם מכירות, ריאיונות עבודה, הקמת מיזמים וכל דרך בה הן יכולות להביא את הערך הייחודי שלהן (חוזקות, יכולות, תשוקות) לעולם.

בפודקאסט שותפה תמי גור. 

אני פועלת לקיים שיח מפרה ולפתח כלים ועזרים כדי שנשים יוכלו להביא את עצמן במלואן ובאותנטיות, כך שהעולם כולו וגם הן בעצמן ירוויחו.

החזון הגדול

רוצה להתמקד באפשרות לתיקון וריפוי.
אני מדמיינת עולם מלא בחמלה, עם כבוד לצרכים הרגשיים והפיזיים של כולם.
עולם שבו הדבר שמודדים הוא רווחה, והעשייה מכוונת בהתאם.
אני חולמת על כבוד, אמיתי, לא שיפוטי לבחירות שונות. על הקשבה פתוחה וסקרנית. על שיחה בגובה העיניים עם כל אדם, בכל גיל.
אני חולמת על ביטוי רגשי אותנטי ושיח כנה. על התפתחות בתוך מערכות יחסים. על צמיחה משותפת ממשברים. על מבט ישיר וכנה למכאובים ורצון אמיתי לרפא אותם.
על פליאה לנוכח הטבע וגם הטבע האנושי. שמחה בשונות ובהשתנות, ומקום גם לעצב.
אני מדמיינת אהבה, גדולה מאוד.
אני מבינה שלא אזכה לגדל את הילדים שלי בעולם כזה, ועצובה מזה מאוד. אני מבינה גם שיש לי אחריות גדולה לפעול ככל יכולתי לקדם עולם כזה, ובו זמנית בעיקר לקחת אחריות על עצמי ועל הדרך שאני עושה.

המשימה

לעזור לנשים להגשים החזון שלהן ולממש את הידע והשאיפות שלהן. לשכנע אותן שזה כדאי ולתת להן כלים לעשות את זה באופן אותנטי שמחובר למי שהן ומאפשר להן לפרוח.

מילים טובות שכתבו עליי

שרי:

​האמת שאני אישיות מאוד שאפתנית ומאוד משימתית ויש שיעידו שאני גם יודעת ולפתע פגשתי את עצמי מבולבלת, חסרת ביטחון וידע מה הצעד הבא. 
בזכות חברה משותפת זכיתי להכיר את ירדן ואני היום באמצע תהליך מדהים , תהליך אישי ומקצועי וכל כך משמעותי עבורי וזאת בזכות ירדן שהפכה יחסית בתקופה קצרה להיות כל כך משמעותית ומעוררת השראה בחיי האישים והמקצועיים. 
ירדן תמיד מתארת חזון, חלומות, אינטיליגנציה מרשימה כל כך המלווה ברגש והמון מחשבה.  

תמיד מציגה ומוכיחה עד כמה ההתנסות אצלה זורמת בדמה ותעוזה זאת לא מילה גסה. לירדן יש תמיד סיפורים מעוררי השראה עם המון הצלחה שמגרים לי את המחשבה וממלאים אותי בתחושה של הערצה. בחורה צעירה עם כל כך הרבה תשוקה לחיים, לדרך, להצלחה ולהגשמה והכל עם חיוך יפיפה ולפעמים עם דמעה של התרגשות מהשגת המטרה. 
אמרתי לה באופן אישי אך זאת הזדמנות ניפלאה להודות על הזכות שהכרנו , על הדרך המופלאה שהיא הובילה אותי ועל ההצלחות שמחכות לי ממש מעבר לפינה.

 

עדי:
דעו שיש אחת, ירדן שמה.. שנראה שמצליחה בכל בוקר לקום עם שיר בלב ולעשות לעשות לעשות לעשות. 
ככל העולה על רוחה! כל מה שבא לה.
ומה כיף לאנושות?
שנראה שכל מה שבא לה זה לעשות מלא טוב! לך. לי. לכם. לכל מי שנקרה בדרכה...
וככה סתם. רק כי היא מאמינה שכך צריך להיות.

ירדן היא מודל אנושי חי ונושם לכך שאפשר.
אפשר להיות מה שאת רוצה.
אפשר לעסוק במה שאת רוצה.
אפשר להיות עם איזו תספורת שאת רוצה.

למה?
פשוט כי את רוצה. וזה מספיק בשביל שתעשי.
בקיצור ירדן ברזילי היא השראה וכל כך כיף שיש אותה.

 

מעין:
​תמיד ראיתי בעצמי אחת שמגשימה. יש לי רשימות משימות מפה ועד תאילנד, ולאט לאט אני מתקדמת, משיגה יעדים, לעיתים מוחקת משימות שכבר לא רלוונטיות או סתם מזניחה, אבל הרבה מאוד מגשימה.

ואז פגשתי את ירדן. ירדן היא מהנשים מעוררות ההשראה בחיים שלי. אחת שמרשה לעצמה לחלום בהרבה יותר גדול מעוד מטלה בסגנון "לכתוב עבודה לאוניברסיטה". אחת שמרשה לעצמה להתנסות, לשחק, להעז ולהרבות טוב בעולם, ועל הדרך גם ליהנות מזה. ככה שכשירדן קוראת לי לבוא למשהו אני בדרך כלל מפחדת מאיך ומתי וכמה ולמה, ואחר כך ישר מזנקת על ההזדמנות, כדי להיות עוד יותר קרובה ללהגשים, לעשות, לחיות את החיים שלי בגרסה הטובה והמגשימה ביותר האפשרית.

אז היא קראה לי להנחות סדנא בתכנית חדשה שנועדה לעזור לנשים לחלום, להעז ולעשות. כמובן שבאתי. ולא רק באתי, אלא אני מקווה לקבל קצת מאבקת הפיות של ירדן לעצמי, כדי להתניע דברים שנמצאים עמוק במורד רשימת המשימות שלי, בקטגורית החלומות.

ואנחנו מזמינות אתכן לבוא גם. להתנסות, להתפתח לפרוח. מבטיחה שיהיה מעצים ומעניין.

bottom of page